#1 2009-01-02 13:02:05

Komandos Flippy

NieSamoWita LaMka

Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 2
Punktów :   

Komandos Flippy a.k.a Szymcio

Witam, j/w . Mam na imię Szymon, nazwisko Ciesielski - wiec czasem zdarzy sie, ze mówią na mnie Cegła lub Szymcio . Lat posiadaju az 19 - stara dupa ze mnie . Znacziorro zodiaku to Skorpion - jest zajebisty, nie wiem dlaczego ale jest. Uczę sie a raczej studiuje Logistykę w WSB w Chorzowie, zaczęła mi sie sesja, zaliczyłem Informatykę i Matematyka ( na razie ćwiczenia ) na 4 i +3 . len ze mnie straszny, po prostu nic nie sie nie chce na dodatek od wszystkiego co związane z praca lub nauka odciąga mnie nakazywanie wole do czegokolwiek podejść sam bez żadnego nakłaniania. Ponad to jestem upierdliwy i w pewnym stopniu wiąże sie to z wcześniejszym zdaniem, lubię stawiać na swoim i jeśli cos nie wychodzi to trzeba przyjąć porażkę na klatę choć staram sie żeby było ich jak najmniej. Kolejna cześć to w zasadzie zdanie z innej beczki ale warto napisać - nie jestem żadnym wyrzutkiem chociaż uczęszczam do płatnej szkoły nie jestem kimś z wyższej sfery pieniężnej ale tez utrzymuje sie w takim stanie, ze nie odmawiam sobie pewnych przywilejów, grunt to dobrze sie zachowywać i nie spinać sie i nie udawać kogoś kim sie nie jest - wydaje mi  sie, ze zachowuje sie wobec innych całkiem w porządku choć pewnie niektórym osobom cos nie ode mnie nie pasuje ale to juz ich sprawa. Ogólnie, lubię dziewczyny i alkohol, imprezowanie to mój żywioł, dodam, iż uwielbiam tańczyć. Jestem raczej człowiekiem żartem  - tzn. zawsze a przynajmniej w większości sprawach potrafię podnieść na duchu pocieszyć po prostu sprawiam ze ludziom pojawia się uśmiech na twarzy .
Na razie nie mam weny, dopisze cos jak mi się zachce ale pewnie się nie zachce . j0Ł~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl